Mini Micro aqua

Mini Micro aqua

Trojkolesová Mini Micro kolobežka je geniálny dopravný prostriedok pre najmenšie deti. Montáž dvoch kolies vpredu a jedného vzadu robí kolobežku stabilnou. Dieťa sa tiež učí udržiavať rovnováhu pomocou skrytého systému riadenia.

 


Kategória

Cena za 1 kus
76,50 € s DPH

Množstvo

Mini Micro kolobežky učia dieťa udržiavať rovnováhu a vyvažovať telo. Kolobežka dáva možnosť vychutnať si jazdu, ktorá bola doteraz vyhradená iba pre staršie deti. Tento malý, vrtký dopravný prostriedok sa vyznačuje kvalitným spracovaním, pokročilými technológiami a inováciami. Veľmi ľahká kolobežka je aj pre malé dieťa ľahko ovládateľná.

Hlavnou výhodou Mini Micro je použitie inovatívneho systému podvozku. Mladý vodič ovláda kolobežku jemným nakláňaním a prenosom váhy v správnom smere (rovnako ako v skateboarding) a ohýbaním riadidiel doľava alebo doprava.

Predné kolesá sú veľmi jemne zošikmené, čo zabraňuje prevráteniu, ktoré môže nastať s tradičnými kolobežkami pri náhlom, ostrom otočení predného kolesa.

Predné kolesá sú väčšie a uľahčujú jazdu, a pohlcujú drobné nerovnosti terénu, zadné - o niečo menšie, má pätou ovládanú brzdu. Vnútorná časť brzdy je vyrobená z kovu, zatiaľ čo vonkajšok, ktorý je v kontakte s nohou dieťaťa je vyrobený z plastu. Kolesá kolobežky sú vyrobené z mäkkej a odolnej gumy, uložené na kvalitných ložiskách, ktoré idú ticho a hladko, čo je veľmi dôležité najmä pri jazde pod balkónmi susedov citlivých na hluk.

S tromi kolesami je kolobežka stabilná a nie je ľahké ju prevrátiť, nezdemoluje Vám byt, stojí v kľude a čaká vždy pripravená na ďaľšiu bláznivú jazdu. Mini Micro nemá typický stĺpik riadenia ako ostatné, väčšie kolobežky.

Riadidlá sú vyrobené z jednej časti, pripevnené k plošine. Odnímateľné riadidlá sú veľmi užitočné pri preprave kolobežky v aute, väčšej taške alebo batohu. Gumenné hrubšie konce riadidiel sú v konštantnej výške 67 cm od zeme, aby zabraňovali pošmyknutiu a odreninám detských rúk pri jazde, rovnako chránia Váš nábytok a steny :-)

Micro kolobežky vyrába švajčiarska spoločnosť s veľmi odolných materiálov, sú rovnako spoľahlivé ako švajčiarske hodinky a nože. Podvozok a riadenie, ktoré sú najviac namáhané časti, sú vyrobené z čierneho polyamidu vystuženého 40% sklených vlákien a ďalšie súčasti sú vyrobené z odolného polypropylénu a hliníka. Kolobežka nemá žiadne ostré hrany.

Kvalita a funkčnosť kolobežiek Micro je otestovaná deťmi najväčších hviezd ako: Victoria a David Beckham, Claudia Schiffer, Sarah Jessica Parker, Hugh Jackman ... Čas, aby sa aj Vaše dieťa pripojilo sa k ich skupine!

 

Špecifikácia:

  • pre dieťa vážiace do 20 kg
  • výrobca odporúča pre deti od 2 do 5 rokov
  • tri kolesá - dve vpredu (120 mm priemer) a zadné (80 mm priemer), PU 87, tvrdosť A, šírka 24 mm, brzda zadného kolesa, riadidlá v konštantnej výške 67 cm a šírke 26 cm
  • riadidlá sa dajú odmontovať, gumové úchytky na koncoch rozšírené
  • plošina o dĺžke 30 cm a šírke asi 11 cm vo výške cca 5,5 cm od zeme
  • hmotnosť 1.6 kg


OCENENIA:


  • Model Mini

V rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop