STRIDER Classic Pink

Veľmi jednoduchý dizajn je základným prvkom, ktorý robí Strider odrážadlo no.1 značkou na svete. Model 12 Classic je lacnejšou verziou odrážadla Strider, s klasickými rukoväťmi a plastovou sedlovkou.  

Cena za 1 kus
99,00 € s DPH

Množstvo

Dostupnosť: SKLADOM

Riadidlá: štandardné 22,2 mm oceľové riadítka a mäkké uretánové rukoväte s ochrannými koncovkami. Hliníková objímka umožňuje nastavenie výšky: 46 až 56 cm (18-22 "). Balenie obsahuje aj 5 mm kľúč. (možnosť dokúpiť farebné štandardné Strider rukoväte 22,2 mm, predávajú sa ako pár)  

Kolesá: Strider exkluzívne, ultra-ľahké jednodielne kolesá, 5 lúčové so zapuzdrenými ložiskami najvyššej kvality.

Pneumatiky: EVA polymérové (priemyselná pena) pneumatiky sú super ľahké a odolné, ponúkajú hladkú jazdu. Najväčšou výhodou je ich bezúdržbovosť. 

Sedadlo: odolné mini sedadlo je navrhnuté špeciálne pre začínajúcich jazdcov a  ich menšiu riťku. Menšie, užšie a ľahšie ako klasické sedadlo umožňuje správnu jazdeckú pozíciu a držanie tela. (jazdci veku 3+ budú časom potrebovať XL sedadlo s dlhšou sedlovkou, predávané samostatne)

Tyč a bezpečnostné svorky: hliníková objímka umožňuje nastavenia sedlovky/sedadla v rozmedzí 28 až 41 cm (11-16 ") Balenie obsahuje 5mm kľúč.

Integrované stupačky: unikátne, v ráme integrované opierky nôh/stupačky sú správne umiestnené priamo pod sedadlom pre prirodzenú rovnováhu na bicykli. Táto pozícia tiež podporuje pokročilú schopnosť stáť pri bicyklovaní a skákaní na bicykli. 

Predpríprava na brzdu: Strider exkluzívna predpríprava na zadnú brzdu umožňuje pridanie nohou-ovládanej brzdy akonáhle majú deti dokonale zvládnutú jazdu (brzdový set sa predáva samostatne).

V rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop