Školský batoh Satch match - City Fitty

Celodenný spoločník, ktorý bez námahy zahŕňa všetko, čo je potrebné v škole, ako aj na hracej ploche. Vhodný pre deti od 11 rokov.

Ergonomický koncept - optimálne rozloženie váhy na bedrá, zaručuje zdravý vývoj chrbtice. Panvový popruh - značná časť hmotnosti je prenesená na panvu, ako najstabilnejšie miesto tela. Výškovo nastaviteľný popruh = správne a príjemné umiestnenie ramenných popruhov. 

Cena za 1 kus
119,00 € s DPH

SAT-MAT-001-999

Množstvo

Všetky materiály sú vyberané s maximálnou starostlivosťou a precíznosťou. Materiály neobsahujú toxické zmäkčovadlá, ako sú ftaláty a polycyklické aromatické uhľovodíky. Certifikácie materiálov, sú pravidelne kontrolované na základe osobného kontaktu s dodávateľmi, ktorí dokladajú potvrdenie a certifikačné listiny nezávislých skúšobných ústavov. Dodávatelia materiálov a popruhov sú označení certifikátom bluesign ®, ktorý dokazuje, že použité suroviny sú ekologické, nezávadné a že sú spracovávané s ohľadom na šetrnosť k životnému prostrediu. Textílie a materiály použité na výrobu, sú vysoko odolné, stále a nepremokavé. 


Ergonomicky tvarované hliníkové lišty, zabezpečia, že sa ľahko  prispôsobí k zadnej časti chrbtici školáka, vo výške od 1,40 m do 1,80 m


Technické parametre:

Rozmery: 30 x 20 (+5) x 45 cm

Hmotnosť: 1400 g

Objem: 30l (+5)


V rovnakej kategórii: (30)

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop