Mini Micro červená | Active One

Mini Micro červená

76,50 €

nové

Trojkolesová Mini Micro kolobežka je geniálny dopravný prostriedok pre najmenšie deti. Montáž dvoch kolies vpredu a jedného vzadu robí kolobežku stabilnou. Dieťa sa tiež učí udržiavať rovnováhu pomocou skrytého systému riadenia.

 


Bezpečný Nákup
 •  Doručujeme expresne rýchlo.
 •  Objednávky nad 80 eur Poštovné zdarma.
 •  Bezpečná platba bankovým prevodom, kartou, dobiekou, PayPal
 •  Nakupovanie 24/7
 •  Spoľahlivý, spokojnými zákazníkmi overený predajca

Mini Micro kolobežky učia dieťa udržiavať rovnováhu a vyvažovať telo. Kolobežka dáva možnosť vychutnať si jazdu, ktorá bola doteraz vyhradená iba pre staršie deti. Tento malý, vrtký dopravný prostriedok sa vyznačuje kvalitným spracovaním, pokročilými technológiami a inováciami. Veľmi ľahká kolobežka je aj pre malé dieťa ľahko ovládateľná.

Hlavnou výhodou Mini Micro je použitie inovatívneho systému podvozku. Mladý vodič ovláda kolobežku jemným nakláňaním a prenosom váhy v správnom smere (rovnako ako v skateboarding) a ohýbaním riadidiel doľava alebo doprava.

Predné kolesá sú veľmi jemne zošikmené, čo zabraňuje prevráteniu, ktoré môže nastať s tradičnými kolobežkami pri náhlom, ostrom otočení predného kolesa.

 

Predné kolesá sú väčšie a uľahčujú jazdu, a pohlcujú drobné nerovnosti terénu, zadné - o niečo menšie, má pätou ovládanú brzdu. Vnútorná časť brzdy je vyrobená z kovu, zatiaľ čo vonkajšok, ktorý je v kontakte s nohou dieťaťa je vyrobený z plastu. Kolesá kolobežky sú vyrobené z mäkkej a odolnej gumy, uložené na kvalitných ložiskách, ktoré idú ticho a hladko, čo je veľmi dôležité najmä pri jazde pod balkónmi susedov citlivých na hluk.

S tromi kolesami je kolobežka stabilná a nie je ľahké ju prevrátiť, nezdemoluje Vám byt, stojí v kľude a čaká vždy pripravená na ďaľšiu bláznivú jazdu. Mini Micro nemá typický stĺpik riadenia ako ostatné, väčšie kolobežky.

Riadidlá sú vyrobené z jednej časti, pripevnené k plošine. Odnímateľné riadidlá sú veľmi užitočné pri preprave kolobežky v aute, väčšej taške alebo batohu. Gumenné hrubšie konce riadidiel sú v konštantnej výške 67 cm od zeme, aby zabraňovali pošmyknutiu a odreninám detských rúk pri jazde, rovnako chránia Váš nábytok a steny :-)

Micro kolobežky vyrába švajčiarska spoločnosť s veľmi odolných materiálov, sú rovnako spoľahlivé ako švajčiarske hodinky a nože. Podvozok a riadenie, ktoré sú najviac namáhané časti, sú vyrobené z čierneho polyamidu vystuženého 40% sklených vlákien a ďalšie súčasti sú vyrobené z odolného polypropylénu a hliníka. Kolobežka nemá žiadne ostré hrany.

 

Špecifikácia:

 • pre dieťa vážiace do 20 kg
 • výrobca odporúča pre deti od 2 do 5 rokov
 • tri kolesá - dve vpredu (120 mm priemer) a zadné (80 mm priemer), PU 87, tvrdosť A, šírka 24 mm, brzda zadného kolesa, riadidlá v konštantnej výške 67 cm a šírke 26 cm
 • riadidlá sa dajú odmontovať, gumové úchytky na koncoch rozšírené
 • plošina o dĺžke 30 cm a šírke asi 11 cm vo výške cca 5,5 cm od zeme
 • hmotnosť 1.6 kg

 

OCENENIA:Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Mini Micro červená

Mini Micro červená

Trojkolesová Mini Micro kolobežka je geniálny dopravný prostriedok pre najmenšie deti. Montáž dvoch kolies vpredu a jedného vzadu robí kolobežku stabilnou. Dieťa sa tiež učí udržiavať rovnováhu pomocou skrytého systému riadenia.

 


Napísať názor

Podobné produkty

Batoh Micro Scootersaurus s klipom

17,50 €

Držiak na flašku Micro zelený s klipom

14,90 €

Držiak na flašku Micro neon dots s klipom

14,90 €

Držiak na flašku Micro Word Pink

14,90 €

Držiak na flašku Micro Word Green

14,90 €

Kolobežka Micro Sprite Purple

103,40 €
Čakajte prosím...