Dodacie podmienky | Active One

Dodacie podmienky

Poštovné nad 80 EUR vrátane DPH je zadarmo, pri objednávke nižšej ako 80 EUR vrátane DPH sa účtuje poštovné 5 EUR s DPH. 

Platby možno realizovať bankovým prevodom, dobierkou alebo cez PayPal.

Zasielame: Kuriérom DPD.
Ak je tovar skladom,
 doručenie obvykle do 48 hodín v pracovné dni od prijatia objednávky. V prípade dlhšej lehoty Vás budeme o predpokladanom termíne expedície informovať telefonicky najbližší pracovný deň po odoslaní objednávky. Po dohode možný aj osobný odber. 

Spôsoby platby:

Bankový prevod: kupujúci za tovar zaplatí po potvrdení záväznej objednávky plnú sumu prevodom na účet, variabilný symbol – číslo objednávky. Tovar bude odoslaný hneď po prijatí platby na účet. 

PLATBA V EUR: BANKA: ČSOB, a.s., názov účtu: S3D s.r.o., IBAN: SK80 7500 0000 0040 1766 6050, SWIFT: CEKOSKBX

PLATBA V CZK: BANKA: FIO, a.s., pobočka zahraničnej banky, názov účtu: S3D s.r.o., Číslo účtu: 2900441804/2010


Dobierka 
– kupujúci  za tovar zaplatí plnú sumu v hotovosti/ alebo kartou pri preberaní dobierky kuriérovi DPD (SLOVENSKÁ REPUBLIKA -platba možná v hotovosti alebo kartou u kuriéra v EUR / ČESKÁ REPUBLIKA - platba možná u kuriéra iba v hotovosti v CZK)

 

PayPal: info@53D.eu

Dodávky objednaného tovaru sú podľa dostupnosti produktov a prevádzkových možností predávajúceho realizované v čo najkratšom termíne. V hlavnej sezóne sa budeme snažiť urobiť maximum pre spracovanie a expedíciu objednávok v sľúbených lehotách, avšak niekedy môže nastať problém vzhľadom k velkému množstvu objednávok a dostupnosti zásob. 

 

Ceny tovaru

  • Ceny uvedené v internetovom obchode sú platné v čase objednania tovaru.
  • Všetky ceny uvedené na stránke sú konečné vrátane 20% DPH. V cene tovaru nie je započítané poštovné, balné neúčtujeme.
  • Dokladom o predaji je faktúra, ktorá zároveň slúži ako dodací a záručný list

Čakajte prosím...